Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

Vážení študenti, v mene ČVUT (České vysoké učení technické v Praze) a FA STU v Bratislave si vás dovoľujeme pozvať k zapojeniu sa do medzinárodnej súťaže študentov architektúry INSPIRELI AWARDS.

ČVUT je spoluorganizátorom INSPIRELI AWARDS s cieľom umožniť študentom vstup do elitného sveta architektúry a umožniť im porovnať ich práce s najlepšími prácami študentov architektúry na medzinárodnej úrovni.

Pre účasť v súťaži stačí predložiť projekt do vybranej kategórie a to: architektúra, aplikovaný design v architektúre,  urbanistický design, alebo interiérový design. Každý z vás môže naviac predložit aj viac projektov do viacerých kategórií. 

Prečo by ste sa mali zapojiť?

  • Váš projekt bude reprezentovať nielen Slovensko, ale aj našu fakultu a to na medzinárodnej úrovni.
  • Každý projekt bude zverejnený v online publikácií a distribuovaný po celom svete.
  • Získate hodnotenie odbornej poroty INSPIRELI AWARDS, medzi ktorou nechýbajú ani významný medzinárodný architekti akými sú Toyo Ito (Japonský architekt, držitel Pritzkerovej ceny a UIA gold medal ocenění), Vincent Robert Marani, Francois Valentiny a mnoho ďalších.
  • Víťazi odbržia nielen zaujímavé sponzorské dary, ale aj špeciálny promo balíček ich projektov. Ukážky tohtoročných prezentácií nájdete v INSPIRELI AWARDS Newsroom.