Prejsť na obsah
Dianie na fakulte
V pondelok 26. 11. 2018 o 13oo v 333 bude prezentácia/precvičenie použitia sw Daylight Vizualizer - výstupy z neho sú potrebné pre súťaž ActiveHouse Award (na precvičenie načim priniesť si so sebou notebooky, ideálne s už nainštalovaným sw, a podklady k riešenému projektu). Príde nám to odprezentovať z Brna Marek Petrík z VELUXu. 

Dňa 22. novembra 2018 bude prvé online školenie pre študentskú súťaž ISOVER Multi-Comfort Student Contest 2019 - začne o 11oo. Jeho účelom je predstaviť tohtoročnú úlohu študentom, ktorí sa zúčastňujú súťaže. Prezentujúci: Demetrio Scopelliti, poradca námestníka primátora pre mestské plánovanie v meste Miláno, a Maria Antonella Bruzzese, viceprezidentka a členka Rady pre mestské plánovanie, okres 3, Miláno.
Online školenie vám umožní na jednej strane lepšie pochopiť váš projekt a na druhej strane vám poskytne usmernenia pre tvorbu vášho návrhu. Je to príležitosť, aby ste sa s riešeným problémom viac oboznámili a aby ste miestnym odborníkom položili otázky, ktoré vás zaujímajú.  
Ak sa chcete zúčastniť tohto online školenia, zaregistrujte svoj tím na webe Multi Comfort Student Contest.