Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

Dátum: 9. február 2016
Miesto: DoubleTree by Hilton Bratislava
Počet účastníkov: 100  
Cena účastníckej vstupenky: 235,- EUR bez DPH

Blíži sa 10. ročník stavebného eventu CONSTRUCTION CONFERENCE 2016!
Už 9.februára sa v Bratislave stretnú odborníci z oblasti stavebníctva.

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska sa rozhodol mediálne spolupracovať na konferencii, všetci naši členovia majú možnosť získať vstupenku s 20% zľavou.
Konferencia sa koná 9. februára 2015 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave. Bude sa hovoriť o nových výzvach v stavebníctve ale aj o dopade legislatívy na podnikateľské prostredie, o recyklácii stavebného materiálu či riadení medzinárodných stavebných projektov a ďalších témach. Na konferencii vystúpi v programe viac ako 15 odborníkov zo stavebníctva, nebudú chýbať prípadové štúdie a zaujímavé diskusie.
Pre uplatnenie zľavy je potrebné sa zaregistrovať na nasledovnom linku: www.construction2016.eu/prihlaska a do poznámky uviesť 15% zľava STUBA. Vzhľadom na to, že počet vstupeniek na túto konferenciu je obmedzený, prosíme Vás, potvrďte svoju účasť čím skôr.

Komu je konferencia určená: - developerom a stavebným podnikateľom - manažmentu z oblasti stavebníctva - architektonickým a projekčným kanceláriám - výrobcom a dodávateľom stavebných materiálov a riešení - finančným inštitúciám


Stretneme sa na Construction Conference 2016.

conf