Prejsť na obsah
Dianie na fakulte

BIM asociácia Slovensko, Vydavateľstvo Eurostav a Stavebná fakulta STU v Bratislave v spolupráci s partnermi pripravujú 3. ročník súťaže BIM CHALLENGE pre študentov VŠ. Podujatie sa uskutoční 13.4.2018 na Stavebnej fakulte STU v Bratislave.

Nosnou časťou je BIM WORKSHOP – séria odborných prednášok, ktoré Vám poskytnú rôzne perspektívy na problematiku informačného modelovania stavieb. Všetko samozrejme s praktickými ukážkami od TOP odborníkov z praxe. Tento ročník je na program veľmi bohatý a rozmanitý. Spolu sa predstaví až 11 prednášajúcich z rôznych oblastí. Registrujte sa na podujatie čím skôr. Vstup je bezplatný, miesto je však limitované a rezervácia je nutná.

Počas celého podujatia je zabezpečené občerstvenie a na záver je pre registrovaných účastníkov v rámci Networkingu zabezpečený chutný obed. V prípade otázok môžete kontaktovať organizátora emailom – funtik@bimas.sk

Registrácia je dostupná na stránke https://www.bimas.sk/workshop


BIM WORKSHOP
Séria krátkych odborných – nekomerčných prednášok, ktorá poskytne rôzne perspektívy na problematiku informačného modelovania stavieb v praxi. Praktické ukážky konkrétnych riešení od TOP odborníkov z praxe. Účasť pre záujemcov je na základe registrácie bezplatná. Aktuálny program prednášok a registráciu nájdete TU.

V prípade otázok sa môžete obrátiť na koordinátora súťaže:
Ing. Tomáš Funtík, PhD.
funtik@bimas.sk