Prejsť na obsah
Dianie na fakulte
Prvú online beániu architektov a dizajnérov môžete sledovať prostredníctvom živého videa na Facebooku. Pridajte sa k nám počas piatkového večera 20.11.2020 od 20:00 - 22:00. Večer beánie a imatrikulácií, večer, kedy sa aspoň virtuálne prenesieme na pôdu našej legendárnej školy, ktorá sa opäť stane domovom stoviek študentov, pedagógov, absolventov či nadšencov architektúry, urbanizmu, dizajnu a umení rôznych tvarov a foriem. Foyer podľa tradície otcov zakladateľov privíta našich prvákov a opustené zákutia učební, ateliérov, podzemí odhalia farebné tóny svojej skrytej hudby. Uleťme spolu s novými študentmi do atmosfér dýchajúcich tajomným neznámom budúcnosti.PROGRAM BEÁNIE:


IMATRIKULÁCIA PRVÁKOV
KONCERTNÁ PREHLIADKA ŠKOLY

ZAHRAJÚ NÁM KAPELY:

►◄ Don't Trust Butterflies + Kunzo keys ►◄
Počas Avantu si uletíme na indie-pope s nádychom elektroniky od štvorčlennej bratislavskej kapely Don’t Trust Butterflies. S pesničkou Colors vyhrali rebríček Demovnica na Rádiu_FM, v roku 2018 získali ocenenie v kategórii Objav roka na Radio Head Awards a prvenstvo získali aj v rebríčku Osmicka_FM. Po debutovom EPčku Red Butterfly vydali nedávno album Where’s Gregor? a člen skupiny dokonca doplnil rady študentov našej fakulty.
►◄ VERTIKÁLNA BANDA ►◄
Zoskupenie študentov, absolventov a pedagógov osvieži náš večer menej tradičným muzikálno-vizuálnym vystúpením. Okrem hudby, tanca a spevu zažijeme kombinácie zdanlivo neskombinovateľné a táto personálna zmes nám na Avante dokáže, že diverzita a tímova práca funguje nielen v architektonickej a dizajnérskej praxi.
►◄ NATÁLIA A EMA ►◄
Študentka druhého ročníka má kreatívne nadanie nie len v dizajne, ale aj v speve. Natália s mladšou sestrou Emou si hrávajú pre radosť doma, teraz nám zahrajú aj nedoma. Dievčatá nám spríjemnia večer covermi s gitarovým podmazom.