Prejsť na obsah
Študijné oddelenie

Hlavnou náplňou stáže by bola spolupráca so skúseným architektom. Hľadáme študenta, ktorý sa chce zdokonaliť v stavebno-technickej dokumentácii rodinných domov, nebojí sa noviniek v oblasti drevostavieb a trúfa si na návrh domu.

Preferujeme stretnutia v office v BA Karlova Ves 2x týždenne, zvyšok práce je možné realizovať aj z domu. Využívame AutoCad, google Docs a Trello.

Náplň práce: 50% kreslenie štúdie a doplnkovej PD AutoCad, v prípade znalosti nemčiny aj pre Rakúsky trh, 25% spolupráca s interiérovým dizajnérom (podklady pre 3D a prípadne modelovanie) a 25% "obchodno organizačná agenda" najmä komunikácia interná a externá, v prípade záujmu spolupráca na tvorbe webstránky, soc.médiá, referencie realizácií (návštevy - fotenie a úprava fotiek, texty).

Ponúkame prácu v mladom zapálenom kolektíve, vzdelávanie a prax s najskúsenejšími v odbore drevostavieb v ČR aj SR, prácu pre medzinárodných klientov v medzinárodnom kolektíve. Výhodou je rýchly osobný rast a zisk praktických skúseností vďaka množstvu realizácií, ľudský prístup a férové ohodnotenie.

Zastupujeme a úzko spolupracujeme s najväčším výrobcom drevostavieb v ČR a SR - spol. RD Rýmařov. Viac na ModerneDomy.sk

Poprosíme Vás o pár riadkov:

- prečo by sme si mali vybrať Vás
- Vaše konkrétne znalosti a skúsenosti
- popis toho, čo by ste z našej ponuky radi robili
- koľko času chcete stáži venovať (počet dní v týždni, kedy a pod.)

pošlite to čo najskôr na:
chcempraxovat@modernedomy.sk


Robert Mazanik
tel.:+421 905 721 771

ModerneDomy.sk
zastupenie RD Rymarov na Slovensku 
www.ModerneDomy.sk
www.RDRymarov.sk