Prejsť na obsah
Študijné oddelenie

Tím mladých architektov, ktorí sa rozhodli rozšíriť svoje portfólio o ponuku katalógových domov. Našim cieľom je ponúknuť široké spektrum rodinných domov, ktoré vyhovujú požiadavkám všetkých cenových kategórií od najlacnejších po náročné. Poskytujeme kompletné architektonické služby od návrhu urbanistických projektov, všetkých typov budov od rodinných domov po polyfunkčné a inžinierske objekty a ich interiéry. Ponúkame komplexné služby v oblasti projektovania stavieb, poradenstva a inžinierskej činnosti. Vypracujeme projekty všetkých stupňov projektovej dokumentácie od ideovej štúdie po realizačný projekt s dôrazom na eleganciu a energetickú efektívnosť stavebného diela. Zabezpečujeme meranie skutkového stavu budov a aj projekt skutkového stavu. Naša firma tiež často tvorí návrhy dizajnu interiéru a polyfunkčných objektov. Od svojho založenia sme expandovali z pár projektov na Kysuciach až po veľké projekty po celom území Slovenska a Českej Republiky.

Hľadáme absolventov, projektantov pre našu firmu na spracovanie projektov rodinných domov, ktorí hľadajú prácu a mali by záujem o našu pracovnú ponuku. Hľadáme ľudí, ktorí majú energiu, schopnosť zapojiť sa do práce nášho tímu. Chceli by sme osloviť študentov končiacich ročníkov, ktorých by naša firma zaujala a chceli sa k nám pridať. Naša firma sídli v Čadci, nakoľko hľadáme externú spoluprácu hlavným pracoviskom na pozícií projektanta bude Home Office.

Pracovná pozícia:
Architekt, projektant pozemných stavieb, profesista. Mzda dohodou. Prijímame uchádzačov z celého Slovenska a Českej republiky.

Hľadáme šikovných ľudí, projektantov, v rámci externej spolupráce (homeoffice). Bez požiadavky na odbornú prax. Zameriavame sa na katalógové domy.


Bližšie informácie na projekty@domprojekt.sk alebo na tel. čísle 0918 555 336 po - pia 08:00 - 16:00 hod., https://domprojekt.sk/